jazyk

Inzerujte jazykově orientované pracovní nabídky

Top Language Jobs je evropská jednička mezi portály nabízejícími jazykově zaměřené personální služby v London, UK a Evropě.

Inzerce na Top Language Jobs je jednoduchý, rychlý a účinný způsob, jak vaši nabídku volného místa dostat před největší specializované publikum uchazečů s jazykovými znalostmi.

1. Zaplaťte kreditní / debetní kartou

Zpracování je rychlé, snadné a platební proces je bezpečný. Během několika minut se vaše nabídka volného místa objeví na stránkách Top Language Jobs.

Každá nabídka pracovního místa je uveřejněna po dobu 4 týdnů a každý týden je automaticky prodlužována.

Pokud jste nový zákazník, musíte začít tím, že si vytvoříte účet. To jednoduše znamená výběr uživatelského jména a hesla a poskytnutí kontaktních informací o vaší firmě, spolu s podrobnostmi pro platbu kartou.

Jakmile budete mít vytvořený účet, budete na našich stránkách moci psát, upravovat nebo odstraňovat pracovní nabídky.

Klepněte zde a vytvořte si účet ke kreditní kartě

2. Různé požadavky nebo pravidelný nábor zaměstnanců

Máte-li různé požadavky nebo pravidelně potřebujete provádět nábor zaměstnanců, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení na telefonním čísle +44 208 920 7933 nebo nám napište e-mail a uvidíte, jak vám můžeme ušetřit peníze pomocí našich balíčků na klíč.

3. Žádost o Mediální balíček

Chcete-li požádat o Mediální balíček

Chcete-li požádat o Mediální balíček, nebo se dozvědět více informací o reklamě s Top Language Jobs, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení na telefonním čísle +44 208 920 7933 nebo nám napište e-mail

Systémy inzerování pracovních nabídek

Podporujeme HTTP a SOAP inzertní systémy. Pro více informací nás prosím kontaktujte .